BUDOVY PRE REGULAČNÉ STANICE

BUDOVY PRE REGULAČNÉ STANICE

Budovy pre regulačné stanice

Oceľová nosná kostra opláštenia
Celá nosná kostra opláštenia budovy je vyhotovená s tenkostenných otvorených a uzatvorených profilov. Z týchto profilov je vytvorený i nosný krov strechy.

Opláštenie budovy
Celá budova je opláštená sendvičovými panelmi, ktorých povrch je lakovaný pozinkovaný plech podľa normy EN 10346. Nezanedbateľnou výhodou použitia sendvičových panelov je okrem tepelnej izolácia tiež schopnosť pohlcovania hluku.

Strecha
Nosný krov konštrukcie strechy tvoria tenkostenné profily, na ktoré sú prichytené strešné sendvičové panely, ktorých povrch je lakovaný pozinkovaný plech podľa normy EN 10346.

Vstupné dvere
Budova je opatrená dvojkrídlovými dverami vyplnenými panelmi tak ako steny. Dvere sú opatrené zariadením na zaistenie otvorenej polohy a sú uzamykateľné. Na základe požiadavky zákazníka môžu byť na budovu osadené výklopné dvere.

Dažďový zvod
Budova je opatrená dažďovým zvodom z obidvoch strán.

Bleskozvod
Budova je vybavená nadzemnou časťou bleskozvodu, ktorý tvorí hrebeňovú sústavu v kombinácii s dvomi lapacími tyčami a zvodmi. Všetky kovové časti budovy sú vzájomne vodivo pospájané.

Protipožiarna stena
Vzhľadom na potrebu oddelenia vnútorného priestoru (Zóna 2) a časť kotolne (miestnosť telemetrie) je táto časť budovy opatrená  plynotesnou stenou. Stena je zhotovená  použitím dosiek CETRIS. Prestupy pre káblové prípojky, UK a prívodu plynu pre kotly sú vyhotovené ako plynotesné.

 

Základné vyrábané typy: BRS1, BRS1A, BRS2, BRS3,BRS4

 

Demo Information

All content and images shown on this site is for demo, presentation purposes only. This site is intended to exemplify a live website and does not make any claim of any kind to the validity of non-Shape5 content, images or posts published. Stock photography was purchased from shutterstock.com for this demo only, and is not included with this template. You may not use these images for your own use without purchase. Links will be provided for some images if you wish to purchase them from their copyright owners.

Site Shaper Available

Do you need a website up and running quickly? Then a site shaper is just what you are looking for. A Site Shaper is a quick and easy way to get your site looking just like our demo in just minutes Make an exact copy of this demo with very little effort, except stock photography. Learn More...

Upcoming Events

11.10.2012

Proin magna mi, porttitor eget loboris sit amet, bibendum id orci. Nam arius mollis.

12.15.2012

Suspendisse in ipsum ut magna pharetra aliquet non sodales velit. Proin pellenesque.

Contact Us

Aenean quis mollis augue. Mauris condimentum, erat in suscipit pretium, libero odio tempus magna, quis.Condi ipsum lorem iaculis.

555-555-1212

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.